Vajinismus Hamileliğe Engel Midir?

Vajinismus Hamileliğe Engel Midir 1200x480 - Vajinismus Hamileliğe Engel Midir?

Vajinismus yalnızca penisin vajina içerisine girmesine engel bir durum teşgil eder. Bazen vajina ağzına dökülen spermlerin yüzme yeteneği sonucu gebelik oluşabilir ancak bu nadir görülen bir durumdur.

Bazen Vajinismus sorununun yenemeyeceğini düşünen çiftler aşılama ya da tüp bebek tedavilerine yönelmektedir. Evlilikte tek amaç bebek sahibi olmak değildir. Sağlıklı bir cinsel hayat evlilik için son derece önemlidir bu soronu yaşayan çiftlerin öncelikle kalıcı bir şekilde tedavi edilebilen vajinismus sorunundan kurtulup sonrasında bebek planları yapmaları daha uygun olacaktır.

suleyman@eserdag.com
+90 (212) 225 15 00
Hakkımızda
Hera Klinik 2002 yılından bu yana yurt içi ve yurtdışında 7000'den fazla vajinismus hastasını başarıyla tedavi ederek bu sorundan kalıcı olarak kurtulmalarını sağlamıştır. Hemen bizi arayarak randevu alabilir ve bu sorundan 3 seansta uzman doktorlarımızla kurtulabilirsiniz!
Copyright © 2018. Hera Klinik Vajinismus Tedavisi Merkezi. Tüm Hakları Saklıdır.
Site içeriğinde bulunan bilgiler bilgilendirmek içindir. Bu bilgilendirme kesinlikle hekimin hastasını tıbbi amaçla muayene etmesi veya tanı koyması yerine geçmez.