Vajinismus Hastaları Ne Hisseder?

Vajinismus Hastaları Ne Hisseder - Vajinismus Hastaları Ne Hisseder?

Vajinismus bir kadının hayatını kabusa çevirebilen kendini eksik ve yetersiz hissetmesine neden olan son derece sıkıntılı bir durumdur. Vajinismus tedavi merkezi arayışı içerisinde olup, vajinismus tedavisi Istanbul şubemize başvuran hastalarımızı dinlediğimizde öykülerinin hemen hemen benzer özellikte olduğunu görmekteyiz. Vajinismus hastalığı bizim ülkemizde çok yaygın görülmesine karşın hastalar genelde dünyada bu durumda olan tek kadının kendileri olduğunu düşünmekte, kendilerini eşlerine karşı son derece mahçup hissetektedirler ancak bu utanılacak bir durum değildir kimse hastalığını seçemez ve bu istemli olan bir durum değil tam tersine istemsiz olarak meydana gelen bir problemdir.

suleyman@eserdag.com
+90 (212) 225 15 00
Hakkımızda
Hera Klinik 2002 yılından bu yana yurt içi ve yurtdışında 7000'den fazla vajinismus hastasını başarıyla tedavi ederek bu sorundan kalıcı olarak kurtulmalarını sağlamıştır. Hemen bizi arayarak randevu alabilir ve bu sorundan 3 seansta uzman doktorlarımızla kurtulabilirsiniz!
Copyright © 2018. Hera Klinik Vajinismus Tedavisi Merkezi. Tüm Hakları Saklıdır.
Site içeriğinde bulunan bilgiler bilgilendirmek içindir. Bu bilgilendirme kesinlikle hekimin hastasını tıbbi amaçla muayene etmesi veya tanı koyması yerine geçmez.