Vajinismus Tedavisinde Hipnoz

Vajinismus Tedavisinde Hipnoz 1200x480 - Vajinismus Tedavisinde Hipnoz

Hipnoz; bilinçli durumun farklı halidir ama bir uyku durumu değildir; tam tersine, Hipnoterapi sırasında farkındalık artar. Medikal hipnoz asla tek başına bir tedavi şekli değildir. Vajinismus tedavilerinde hipnoz kaygı düzeyi yüksek hastalara diğer tedavi yönteleriyle birlikte kombine olarak kullanılabilir ancak tek başına yeterli değildir. Tedavi hızını artıran bir yöntemdir. Tüm vucudün gevşediği rahatladığı bir sakinlik halidir. Hipnoz durumuna girme kişinin kontrolündedir. Hipnoz etkisine girmek istemeyen kimse hipnoza girmez. Hipnozdan çıkamamak durumu da mümkün değildir.

suleyman@eserdag.com
+90 (212) 225 15 00
Hakkımızda
Hera Klinik 2002 yılından bu yana yurt içi ve yurtdışında 7000'den fazla vajinismus hastasını başarıyla tedavi ederek bu sorundan kalıcı olarak kurtulmalarını sağlamıştır. Hemen bizi arayarak randevu alabilir ve bu sorundan 3 seansta uzman doktorlarımızla kurtulabilirsiniz!
Copyright © 2018. Hera Klinik Vajinismus Tedavisi Merkezi. Tüm Hakları Saklıdır.
Site içeriğinde bulunan bilgiler bilgilendirmek içindir. Bu bilgilendirme kesinlikle hekimin hastasını tıbbi amaçla muayene etmesi veya tanı koyması yerine geçmez.