Vajinismustan Nasıl Kurtulurum?

Vajinismustan Nasıl Kurtulurum - Vajinismustan Nasıl Kurtulurum?

Vajinismus hayatınızı kötü etkileyen sizi psikolojik sosyal olarak olumsuz bir ruh haline sokan bir problemdir. Bu sorunu yaşayan kadınlar genelde tedaviyi erteleme davranışına girer bugün yarın derken yıllarını bu sorunla geçiren çiftler tedavi sonrası bunca zaman erteledikleri için pişmanlık duymaktadır.

Öncelikle şunu bilmelisiniz ki vajinismus sadece sizin başınıza gelen bir durum değildir bu sorunu yaşayan sizin gibi binlerce çift bulunmaktadır. Hera Vajinismus tedavi derneği olarak yılda yaklaşık 1000 vajinismus hastasını tedavi etmekteyiz. Vajinismus tedavisi mümkün olan bir problemdir . Bu sorundan kurtabilmek için en önemli adım öncelikle tedavi olmaya karar vermektir.

suleyman@eserdag.com
+90 (212) 225 15 00
Hakkımızda
Hera Klinik 2002 yılından bu yana yurt içi ve yurtdışında 7000'den fazla vajinismus hastasını başarıyla tedavi ederek bu sorundan kalıcı olarak kurtulmalarını sağlamıştır. Hemen bizi arayarak randevu alabilir ve bu sorundan 3 seansta uzman doktorlarımızla kurtulabilirsiniz!
Copyright © 2018. Hera Klinik Vajinismus Tedavisi Merkezi. Tüm Hakları Saklıdır.
Site içeriğinde bulunan bilgiler bilgilendirmek içindir. Bu bilgilendirme kesinlikle hekimin hastasını tıbbi amaçla muayene etmesi veya tanı koyması yerine geçmez.